دماسنج لیزری از راه دور LTM

دماسنج لیزری از راه دور LTM

1100000 تومان

قیمت خرید:

دستگاه دماسنج دیجیتالی غیر تماسی برند LTM با قابلیت اندازه‌گیری دمای پیشانی،دمای گوش و دمای سایر سطوح به صورت غیرتماسی و لیزری اندازه گیری می کند. دماسنج LTM با ‌دقت اندازه گیری ۰.۲ درجه سانتی گراد با بیشترین فاصله ۵ سانتی متر از سطح قابل اندازه گیری است. قابلیت ذخیره ۳۲ بار اطلاعات دما اندازه گیری شده.

تب سنج های LTM دارای صفحه نمایش LED می باشد و از قابلیت نورپس زمینه برخوردار است که استفاده از دستگاه در محیط های بدون روشنایی مقدور کرده است. همچنین تغذیه دستگاه از ۲ باتری نیم قلمی تعمین میگردد ، داشتن تکنولوژی ذخیره انرژی دستگاه قابلیت استفاده تا ۲۰،۰۰۰ بار با یک ست باتری بهرمنده میکند.

محدوده دما 0 تا 110 درجه سانتی گراد
نوع باطری دو عدد باطری 1.5 ولت لیتیومی
قابلیت شارژ بله
سوکت شارژر Micro-Usb
دقت اندازه گیری 0.02 سانتی گراد
فاصله عملکرد موثر 3 تا 10 سانتی متر
قابلیت ذخیره سازی بله

نام دماسنج همه ی ما را به یاد دماسنج های جیوه ای می اندازد اما امروزه دماسنج های متفاوتی با ساختار و کاربردهای مختلف ساخته شده اند. دماسنج های جیوه ای عمدتا در حوزه پزشکی کاربرد دارند و کاربرد و دقت بسیار محدودی دارند. امروزه در عصر تکنولوژی دیجیتال تبدیل مقادیر اندازه گیری شده به سیگنال های الکتریکی و ذخیره اطلاعات بر روی تراشه های حافظه از اهمیت بسیاری برخوردار است. زمانی که شما اطلاعات را در رایانه ذخیره می کنید انجام تحلیل های ریاضی و آماری بر روی اطلاعات بسیار ساده تر انجام می شود.همچنین امکان استفاده از مقادیر اندازه گیری شده در حلقه های کنترلی و اتوماسیون صنعتی وجود دارد. این عوامل موجب شده است که امروزه دماسنج های لیزری دارای محبوبیت فراوانی در کاربرد های مختلف از جمله پزشکی و صنعتی داشته باشند.

 دماسنج لیرزی LTM برای اندازه گیری دمای اجسام و سطوح، از راه دور و به صورت غیر تماسی بکار می رود و در کارخانه ها، محیط های صنعتی و… مورد استفاده قرار می گیرد.محدوده ی کار دمایی این دماسنج در بازه ی 0 تا 110 درجه ی سانتی گراد می باشد. البته این دماسنج باید با توجه به سطحی که می خواهیم دمای آن را اندازه گیری کنیم کالیبره شود در غیر این صورت دقت آن کاهش می یابد. به طور خلاصه این که بهتر است از این دماسنج لیزی برای اندازه گیری دمای یک نوع سطح ( به عنوان مثال پوست، فلز، چوب و... ) استفاده کرد.

 دقت اندازه گیری این دماسنج 0.02 درجه است که دقت بسیار مناسبی برای انواع کاربردها به حساب می آید. برای اندازه گیری دما باید دماسنج را در فاصله ی 3 الی 10 سانتیمتری سطحی که قصد اندازه گیری دمای آن را داریم قرار دهیم. تغذیه دماسنج لیزری توسط دو باتری لیتیمی 1.5 ولتی صورت می گیرد. این باتری ها دارای قابلیت شارژ و استفاده ی مکرر را دارند. برای شارژ باتری ها از سوکت Micro-USB استفاده می شود. دماسنج لیزری LTM دارای حافظه می باشد. به طوری که شما می توانید دمای چند سطح مختلف را به صورت متوالی اندازه گیری کرده و دستگاه این مقادیر اندازه گیری شده را به نام های مختلف ذخیره سازی می کند و شما می توانید با مراجعه به لیست ارائه شده از دمای سطوح آگاه شوید.

دماسنج لیزری LTM غالبی مناسب دارد و کاملا سازگار با دست انسان ساخته شده است. این موضوع باعث می شود که در صورت استفاده ی طولانی مدت عضلات دست خسته نشوند. بدنه ی دماسنج از جنس پلاستیک فشرده است که ساختار بسیار مستحکمی دارد و در عین حال سبک است.

این دستگاه می تواند در تشخیص ویروس کرونا که به تازگی شیوع یافته است، موثر باشد. یکی از بهترین راه های تشخیص ویروس کرونا تشخیص دمای بدن (تب) می باشد. دماسنج لیزی LTM به طور پیش فرض برای سنجش دمای بدن کالیبره شده است. و با دقت بسیار مناسب و به صورت غیرتماسی دمای بدن را اندازه گیری می کند. با استفاده از این دماسنج شما می توانید دمای بدن 20 نفر مختلف را در کمتر از 1 دقیقه انداره گیری کنید و حتی این اطلاعات را در تراشه های حافظه ذخیره نمایید.

اگر از این دماسنج در حالت تب سنج استفاده شود، در صورتی که دمای بدن شخص نشان دهنده ی وجود تب باشد دستگاه به وسیله ی زنگ هشدار به ما اطلاع می دهد.

این دماسنج نسبت به عوامل محیطی و نویز مقاوم است.

دماسنج لیزری LTM را در دست بگیرید، یک دکمه را بفشارید و دمای سطح مورد نظر خود را در نظر بگیرید. به همین سادگی.

 

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس:02833658245

پست الکترونیکیpmar.contact@gmail.com