دماسنج لیزری غیر تماسی OTEMP

دماسنج لیزری غیر تماسی OTEMP

985000 تومان

قیمت خرید:

دستگاه تب سنج دیجیتالی غیر تماسی برند LTM با قابلیت اندازه گیری دمای پیشانی، دمای گوش و دمای سایر سطوح بدن را به صورت غیر تماسی و لیزری ابزاری مناسب جهت تشخیص تب و بیماری های واگیردار در افراد می باشد. مدل Otemp تب سنج LTM با ‌دقت اندازه گیری ۰.۲ درجه سانتی گراد و با امکان تشخیص با بیشترین فاصله ۵ سانتی متر از سطوح برای مصارف شخصی، مدارس و ادارات و حتی شرکت ها و کارخانه های صنعتی مناسب می باشد.

تب سنج های LTM دارای صفحه نمایش LED می باشند و از قابلیت نور پس زمینه برخوردار هستند که استفاده از دستگاه را در محیط های بدون روشنایی مقدور کرده است. همچنین تغذیه دستگاه از ۲ باتری نیم قلمی تعمین میگردد ، با داشتن تکنولوژی ذخیره انرژی، دستگاه قابلیت استفاده تا ۲۰،۰۰۰ بار سنج دما تنها با یک ست باتری را دارا می باشد.

دقت اندازه گیری دمای بدن : 0.02 درجه سانتی گراد

قابلیت ذخیره ۳۲ بار اطلاعات دما اندازه گیری شده

تا 5 سانتی متر فاصله از نقطه مورد سنجش دما

اندازه گیری نقطه ای دمای بدن

صفحه دیجیتالی و منوی کنترل

محدوده دما 0 تا 110 درجه سانتی گراد
نوع باطری دو عدد باطری 1.5 ولت لیتیومی
قابلیت شارژ بله
سوکت شارژر Micro-Usb
دقت اندازه گیری 0.02 سانتی گراد
فاصله عملکرد موثر 3 تا 10 سانتی متر
قابلیت ذخیره سازی بله

اندازه‌گیری دمای بدن هوشمندانه‌ترین روش برای تشخیص بیماری COVID-19 بشمار می‌رود. درجه حرارت بدن یکی از مهم‌ترین علائم حیاتی برای انسان است و ازاین‌رو تغییرات آن به‌خصوص افزایش درجه حرارت بدن (تب) به‌عنوان یکی از اولین پاسخ‌های دفاعی بدن به شمار می‌آید.تب سنج یکی از لوازم اولیه‌ی پزشکی است و جز لوازم کمک‌های اولیه محسوب می‌شود. خصوصاً اگر در خانه کودک کم سن و سال وجود داشته باشد، تب سنج می‌تواند هنگام بیماری به والدین کمک کند فرایند بهبودی فرزندشان را زیر نظر داشته باشند یا برای تشخیص بیماری از آن استفاده کنند. درحالی‌که استفاده از تب سنج های جیوه‌ای با توجه به خطرات بالقوه آن در سطح جهان روزبه‌روز با استقبال کمتری روبرو می‌شود، تب سنج های دیجیتالی غیر تماسی مناسب جهت طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان (از مصرف‌کنندگان خانگی تا پزشکان حرفه‌ای) به‌عنوان جایگزینی بسیار مناسب و دقیق به بازار عرضه‌شده‌اند. تب سنج های دیجیتالی غیر تماسی دارای طیف متنوعی از کاربرد مانند اندازه‌گیری دمای محیط، تب (دمای بدن)، مواد غذایی و دمای نقاط مختلف بدن می‌باشند. انواع تب سنج های غیر تماسی LTM با روش های سنجش از طریق دهان، زیر بغل، پیشانی و گوش ،قادر هستند دمای بدن را با دقت ۰.۲ درجه سانتی‌گراد اندازه‌گیری کنند.نسل جدید تب سنج های LTM در 2 مدل OTEMP,STEMP که با طراحی بسیار زیبا و بهره‌مندی از فنّاوری روز دنیا قابل‌استفاده برای عموم مصرف‌کنندگان است.

ممکن است طبق شغل خود یا نیازی که در موقعیت خاص دارید از وسایلی جهت اندازه گیری دما استفاده کنید؛ از این رو تجهیزات متنوعی برای این کار ساخته شده است. دماسنج هایی وجود دارد که با اتصال یا تماس آن به قسمت مورد نظر، عدد دما را نشان خواهند داد و در کنار دماسنج های تماسی، دماسنج غیرتماسی نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند. این دماسنج ها با نزدیک شدن به محل مورد نظر دما را اندازه‌گیری خواهند کرد. از طرفی با توجه به نیاز امروز در خصوص مبارزه با ویروس کرونا و لزوم عدم تماس با سطح بدن، نیاز به این وسیله بیش‌تر از قبل احساس شده است. شرکت‌های زیادی وجود دارد که در هنگام ورود، دمای بدن کارمندان خود را با این دستگاه می‌سنجند. استفاده از این دستگاه، به پخش شدن ویروس و رعایت ایمنی و بهداشت محیط کمک زیادی خواهد کرد.

ممکن است طبق شغل خود یا نیازی که در موقعیت خاص دارید از وسایلی جهت اندازه‌گیری دما استفاده کنید؛ ازاین‌رو تجهیزات متنوعی برای این کار ساخته‌شده است. احتمالاً بنا به شرایط شغلی یا موقعیتی خاص نیاز استفاده از وسایلی جهت اندازه‌گیری دما را داشته‌اید، ازاین‌رو تجهیزات متنوعی برای این کار ساخته‌شده است. ترمومتر وسیله‌ای است که بر مبنای واحدهای مختلف، دما را اندازه می‌گیرد. با استفاده از دماسنج ها می‌توان دما را اندازه گرفت؛ برای مثال، می‌توانیم دمای بدن خود را اندازه بگیریم. دماسنج های الکلی و دماسنج جیوه‌ای رایج‌ترین دماسنج ها هستند که به دلیل خطر شکستی و سخت بودن استفاده جای خود را به دماسنج های نوین داده‌اند. دماسنج های تماسی، دماسنج غیر تماسی نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند. این دماسنج ها با نزدیک شدن به محل موردنظر دما را اندازه‌گیری خواهند کرد. از طرفی با توجه به نیاز امروز در خصوص مبارزه با ویروس کرونا و لزوم عدم تماس با سطح بدن، نیاز به این وسیله بیش‌تر از قبل احساس شده است.ترمومتر ها کاربردهای شایانی در ادارات، شرکت‌ها و به‌طورکلی محل‌های پر رفت‌وآمد جهت اندازه‌گیری دمای بدن و رعایت ایمنی و بهداشت محیط کمک زیادی خواهد کرد. ترموتر های ال تی ام مدل OTEMP دارای دو مد اندازه‌گیری دمای بدن و دمای سطح است.اندازه‌گیری دما با فشار دادن کلید اصلی دستگاه در کمتر از 1 ثانیه با دقت 0.2 درجه سانتی‌گراد انجام می‌گیرد و نتیجه بر روی ال سی دی دستگاه نمایان می‌گردد.

تب سنج های LTM در داخل کشور و در شرکت دانش بنیان پژوهشگران مکاترونیک آریانا واقع در استان قزوین تولید می شوند. با خرید این تب سنج های غیر تماسی، ضمن حمایت از کالای تولید داخل کشور و خرید یک تب سنج، با کیفیت و قیمت مناسب، می توانید از مزایای پشتیبانی مناسب و خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید. محصولات ما از قابلیت شخصی سازی جهت براورده شدن نیازهای شما نیز برخوردار هستند. ما منتظر پیشنهادات و درخواست های شما هستیم.

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید.

شماره تماس:02833658245

پست الکترونیکیpmar.contact@gmail.com